37204556 - 37222315
mliboys@yahoo.com

دوره های TTC

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون جذب مدرس

 آموزشگاه زبان مدرس ضمن آرزوی موفقیت برای شما شرکت کنندگان عزیز، نظر شما را به موارد زیر جلب می نماید:

-  افرادی که بیش از 60 درصد نمره آزمون کتبی را کسب نمایند مجاز به شرکت در مراحل بعدی ( Interview و Demo) می­باشند.

-  از بین قبول شدگان آزمون کتبی افرادی که مایل به شرکت در دوره TTC هستند، می توانند جهت این دوره بر روی وبسایت آموزشگاه ثبت نام نمایند. در این دوره متقاضیان با اصول و روش تدریس کتابهای رایج در آموزشگاه آشنا خواهند شد و مطمئناْ برای آزمون Demo آمادگی بیشتری خواهند داشت.

-   افرادی که در دوره TTC شرکت می­کنند، از شرکت در آزمون مصاحبه معاف می­باشند. شهریه این دوره480.000تومان می­باشد که در هنگام ثبت نام امکان پرداخت اینترنتی آن وجود دارد.(شرکت کنندگان در دوره TTC در صورت قبولی به آنها مدرک شرکت در این دوره اعطا ­می­گردد).

راهنمای ثبت نام اینترنتی کلاسTTC

                              www.modares-esl.com

بخش آزمون های ویژه/ کلاس TTC/ وارد کردن اطلاعات خواسته شده/ ثبت/ سایت یه طور خودکار به درگاه پرداخت اینترنتی متصل شده/ وارد کردن اطلاعات بانکی و در آخر گزینه پرداخت را انتخاب نمایید .(جهت پرداخت آنلاین باید حتما دارای کارت عابر بانک بوده و رمز اینترنتی آن را در باجه­های عابر بانک فعال کرده باشید.)                             

-  از بین قبول شدگان آزمون کتبی، افرادی که مایل نیستند در دوره TTC شرکت کنند، باید جهت انجام آزمون مصاحبه،جهت هماهنگی برای تعیین وقت مصاحبه، با دفتر آموزشگاه هماهنگی لازم بعمل آورند.

آزمون Demo متعاقبا پس از دوره های TTC انجام می گیرد، که می بایست جهت تعیین ساعت دقیق آن پس از اعلام نتایج آزمون کتبی و یا در صورت نیاز به مصاحبه اقدام فرمایید.