37204556 - 37222315
mliboys@yahoo.com

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات آموزشگاه زبان مدرس

کلیه زبان آموزانی که قصد ثبت نام از طریق وبسایت آموزشگاه زبان مدرس دارند، باید قوانین و مقررات زیر را به دقت مطالعه نمایند سپس اقدام به پرداخت شهریه و ثبت نام قطعی خود از طریق پرتال نمایند. بدیهی است ثبت نام قطعی و پرداخت شهریه به منزله قبول قوانین و مقررات آموزشگاه می باشد. قوانین آموزشگاه به شرح زیر می باشد:

قوانین ثبت نام

کلیه متقاضیان توجه داشته باشند که جهت ثبت نام اینترنتی دوره ها، داشتن نام کاربری ، رمز عبور و کارت عابر بانک با قابلیت پرداخت اینترنتی الزامیست. جهت انجام ثبت نام قطعی مطابق با دستورالعمل زیر اقدام نمایید:

 

مراحل ثبت نام اینترنتی :www.modares­-esl.com                                                  

 ورود به سامانهزبان آموز  واردکردن کدملی و رمز عبور ( زبان کامپیوتر به انگلیسی تغییر داده شود.) ثبت نام  قطعی تعيين ترم ( ترمی که قصد ثبت نام در آن را دارید)  ،گروه درس (خردسالان، نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان) و سطح ( در صورت قبولی سطح مورد نظر بصورت اتوماتیک نمایش داده می شود، در صورت عدم قبولی در ترم قبل باید با آموزشگاه تماس بگیرید)گزینه انتخاب را کلیک نمایید. از صفحه باز شده در صورت نیاز کتاب و اقلام آموزشی را انتخاب نمایید و گزینه پرداخت را انتخاب نمایید، در غیر اینصورت بدون انتخاب کتاب و اقلام آموزشی گزینه پرداخت را انتخاب نمایید. (جهت پرداخت آنلاین باید حتماً دارای کارت عابر بانک بوده و رمز اینترنتی آنرا در باجه های عابر بانک فعال کرده باشید.)

 

تبصره ۱: در صورتیکه زبان آموز ترم گذشته قبول نشده باشد، پرتال اجازه ثبت نام به وی نخواهد داد و زبان آموز باید تلفنی یا حضوری جهت ثبت نام اینترنتی با دفتر آموزشگاه در تماس باشد.

تبصره ۲: پس از ثبت نام قطعی سیستم به شما رسید پرداخت خواهد داد، رسید پرداخت را تا پایان ترم نزد خود نگه دارید. پس از ثبت نام از کسر شدن مبلغ شهریه از حساب خود اطمینان حاصل نمایید. در صورتیکه سیستم به شما رسید پرداخت دهد اما از حساب شما کسر نشده باشد، ثبت نام شما از طرف آموزشگاه باطل اعلام می گردد. اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود رسید پرداخت در اختیار شما قرار نگیرد، موجب از بین رفتن حق شما نمی­گردد.

تبصره ۳: در صورتیکه نیاز به خرید اقلام آموزشی ( کتاب، جزوه، دفتر و...) دارید، باید تک تک اقلام مورد نظر خود را در حین ثبت نام اینترنتی انتخاب نمایید و پس از آن جهت دریافت اقلام آموزشی خود به دفتر آموزشگاه مراجعه نمایید.

 تبصره ۴: در هنگام ثبت نام روز و ساعت کلاس نمایش داده می­شود لذا ثبت نام قطعی شما به منزله قبول داشتن برنامه کلاسی است.

 تبصره ۵: ثبت نام اینترنتی فقط مختص زبان آموزانی است که حداقل یک ترم در آموزشگاه تحصیل کرده­اند، ثبت نام زبان آموزان جدید بصورت حضوری و رایگان می باشد.

 

ثبت نام آزمون­ها

متقاضیان شرکت در آزمونهای ویژه ( آزمون جذب مدرس، آزمون آزمایشی آیلتس و ....) می توانند از طریق سایت بخش آزمونهای ویژه ثبت نام کنند. متقاضیان تدریس باید تقاضای خود را فقط و فقط از طریق بخش آزمونهای ویژه/ آزمون جذب مدرس ارسال نمایند. درصورت عدم شرکت در آزمون، شهریه آزمون­ها مسترد نمی گردد.

قوانین آموزشی

 • هر زبان آموز حداکثر مجاز به ۳ جلسه غیبت موجه می باشد، بدیهی است در صورت غیبت بیش از ۳ جلسه، مردود محسوب خواهد شد.
 • در صورتیکه نمره زبان آموز کمتر از ۷۵ گردد، مردود (Fail) می­باشد و در صورتیکه نمره وی کمتر از ۶۰  (Low final) باشد یا دوبار در یک سطح مردود شود، زبان آموز Placement محسوب می­شود و باید پیش از ثبت نام، برای تعیین سطح مجدد در آزمون مصاحبه شرکت نماید.
 • هر زبان آموز، حداکثر یکبار در دوره تحصیلی خود (خردسال، نونهال، نوجوان و بزرگسال) می­تواند در صورت قبولی از مرخصی تحصیلی استفاده نماید. در غیر اینصورت در صورت عدم مراجعه به آموزشگاه برای دریافت برگ مرخصی، ترم پس از آن، باید مجدداْ تعیین سطح گردد.
 • در صورت تأخیر زبان آموز بیش از ۱۰ دقیقه از شروع کلاس، استاد از حضور وی بدون برگ مجوز ورود به کلاس، ممانعت بعمل خواهد آورد.
 • هر ترم یک نفر از زبان آموزان کلاس که بیشترین نمره و بالاتر از ۹۰ باشد به عنوان Top student شناخته می­شود که برای وی 5 امتیاز از سوی آموزشگاه در نظر گرفته می­شود.
 • هر ترم در هر دوره (خردسال، نونهال، نوجوان و بزرگسال) با توجه به تعداد امتیازات ثبت شده در طول ترم زبان آموز یک نفر به عنوان زبان آموز برتر شناخته می­شود.
 • هر ترم کتابی متناسب با سطح زبان آموز از طرف دفتر آموزشگاه معرفی می­گردد که زبان آموزان با خرید و مطالعه آن می­توانند در مسابقه کتاب شرکت نمایند، در صورتیکه نمره زبان آموز بیش از ۷۵ و بالاترین نمره در سطح مربوطه باشد برای وی 5 امتیاز در نظر گرفته می­شود.
 • هر ترم پس از برگزاری کلاس Writing (از سطح EL1 به بعد)، که در آن زبان آموزان با اصول مهارت نوشتن آشنا می­شوند، مسابقه Writingبرگزار خواهد شد که به بیشترین نمره این آزمون 5 امتیاز اهدا می­شود.
 • آزمونCertificate Proficiency  Senior جهت اخذ مدرک آموزشگاه هر شش ماه یکبار ( اسفندماه و شهریورماه) برگزار می­گردد، که متقاضیان آن می توانند با مراجعه به سایت آموزشگاه ثبت نام نمایند.
 • در هر ترم از طرف آموزشگاه و اساتید فعالیت های امتیازی، مسابقات و سوالات امتیازی برگزار می گردد که زبان آموزان با شرکت در این فعالیت ها می توانند در طول ترم امتیاز کسب کرده و در آخر هر ماه درخواست کسر امتیاز گذاشته و کارت هدیه مطابق با تعداد امتیاز دریافت کنند.

بدیهی است که عدم درخواست کسر امتیاز مشکلی ایجاد نکرده و امتیازها برای ترم بعد ذخیره خواهد شد.

 

قوانین مالی

 

 • در صورت ثبت نام حضوری ( غیر اینترنتی) پس از تاریخ شروع کلاسها مبلغ ۰۰۰/۵۰ ریال به عنوان جریمه دیرکرد اخذ خواهد شد.
 • در صورت ثبت نام و پرداخت شهریه بصورت حضوری مبلغ ۰۰۰/5۰ ریال به عنوان حق ثبت نام حضوری دریافت خواهد شد، از طرف دیگر در صورت ثبت نام و پرداخت غیر حضوری ( اینترنتی) برای شما 1 امتیاز از طرف آموزشگاه در نظرگرفته خواهد شد.
 • با توجه به تغییرات اعمال شده بر روی وبسایت، شما ملزم به پرداخت کل مبلغ شهریه بصورت یکجا هستید، لذا از هر گونه پرداخت اقساطی معذوریم.

 • در هنگام ثبت نام از دریافت هر گونه وجه نقد به عنوان شهریه جداْ معذوریم. پرداخت وجوه ثبت نام صرفاْ از طرق زیر قابل قبول است:
 • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی وبسایت آموزشگاه (www.modares-esl.com)
 • پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان موجود در آموزشگاه
 • شعبه پسرانه: پرداخت از طریق کلیه شعب بانک ملت ( به شماره حساب 8513118666 به نام لیلا باقری)

شعبه دخترانه: پرداخت از طریق کلیه شعب بانک پاسارگاد (به شماره حساب 1400800013417152 به نام لیلا باقری)

 • پرداخت از طریق اینترنت یا عابر بانک به شماره کارت های زیر:

شعبه پسرانه: شماره کارت بانک ملت 6104337329522427 به نام لیلا باقری

شعبه دخترانه: شماره کارت بانک پاسارگاد 5022291093088985 به نام لیلا باقری

 

استرداد شهریه

 • در صورتیکه پس از ثبت نام قطعی از شرکت در کلاس منصرف شوید و تشکیل کلاس منوط به حضور شما نباشد، شهریه پس از کسر ۳۰٪ به شما در تاریخی که از قبل توسط آموزشگاه مشخص شده عودت داده خواهد شد. در صورتیکه کلاس شما از طرف آموزشگاه تشکیل نگردد و یا به حد نصاب نرسد کل شهریه مسترد می­گردد.
 • تبصره ۱: در صورتیکه در ترم جاری انصراف از شهریه خود را اعلام نکنید، شهریه شما برای ترم­های آتی منظور نخواهد گردید و عملاْ شهریه شما قابل برگشت نیز نخواهد بود.

 

تخفیف

 • زبان اموزانی که از تخفیف خانه کارگر استفاده می نمایند ملزم هستند تا هر ترم قبل از تشکل کلاس مدارک خود را ارائه نمایند، پس از تشکیل کلاسها از تخفیف معذوریم. این زبان آموزان می توانند از 10 درصد تخفیف استفاده نمایند.
 • زبان آموزانی که دو نفر از اعضای خانواده شان در آموزشگاه مشغول به تحصیل هستند می توانند از ۵ درصد تخفیف شهریه استفاده نمایند.
 • در صورتیکه از امتیاز تخفیف خود استفاده نکنید، قابل انتقال به ترمهای بعد یا افراد دیگر نمی باشد.

 

 

قوانین ثبت نام دوره غیر حضوری

زبان آموز عزیز، لطفا قبل از ثبت نام در دوره غیر حضوری، موارد زیر را به طور دقیق مطالعه نمایید:

1- شما از طریق دریافت نام کاربری و رمز عبور خود می­توانید نسبت به ثبت نام اینترنتی، وضعیت تسویه حساب، مشاهده فیلم­های آموزشی، ارسال تکالیف، دریافت بازخورد تکالیف، آزمون­های آنلاین، مشاهده حضوروغیاب و نمرات خود مطلع شوید.

2- فیلمهای آموزشی در قالب DVD قبل از شروع ترم در اختیار زبان آموز قرار می گیرد و فیلم مربوط به هر جلسه بصورت یک فایل مجزا در DVD مشخص می باشد. در صورتیکه محتوای آموزشی آماده نباشد در تاریخ جلسات مربوطه فیلم در قالب یک لینک بر روی پنل کاربری و منابع آموزشی وبسایت آموزشگاه بارگذاری خواهد شد.

3- مهلت ارسال تکالیف از روز کلاس شما تا جلسه بعد می­باشد.

4- حضور و غیاب شما بر اساس ارسال تکالیف انجام می­گیرد. به عنوان مثال اگر کلاس شما روزهای شنبه و چهارشنبه است، شما در فاصله بین این دو روز فرصت دارید تکالیف خود را ارسال نمایید. در صورتیکه تکالیف بموقع ارسال نشود جلسه مذکور برای شما غیبت لحاظ خواهد شد.

5- در صورت غیبت بیش از 3 جلسه، شما به طور خودکار در ترم جاری مردود اعلام خواهید شد و دسترسی شما از سامانه قطع خواهد شد.

6- آزمون­های شما مطابق تقویم آموزشی به صورت آنلاین برگزار می­شود. آزمون در همان روز از ساعت 6 صبح تا 6 صبح روز بعد فعال می باشد.

7- از ترم زمستان 99، دوره های غیرحضوری بصورت تلفیقی از آفلاین و آنلاین برگزار خواهد شد. بدین معنا که علاوه بر آموزش آفلاین که از طریق محتوای آموزشی و ارتباط افلاین استاد و زبان آموز می باشد، اساتید در جلسات هایلایت شده در جدول مهلت ارسال تکالیف، انلاین شده و زبان اموز را از درس جلسات گذشته مورد پرسش قرار خواهند داد. از این طریق اساتید می توانند ارزیابی بهتری نسیت به یادگیری زبان آموز داشته باشند.

8- نمره نهایی شما بر اساس فعالیت کلاسی (ارسال تکالیف و پاسخگویی آنلاین) 50 درصد، آزمون میان ترم 10 درصد، آزمون فاینال 20 درصد و آزمون شفاهی 20 درصد، محاسبه می­شود.

9- جهت رفاه شما زبان آموزان عزیز، امکان رفع اشکال حضوری با مدیر آموزشی و هماهنگی قبلی آموزشگاه وجود دارد.

10- پس از ثبت نام و پرداخت وجه، درصورت انصراف، برگشت شهریه از طرف آموزشگاه ضرورت ندارد. در صورت عدم برگزاری کلاس یا تغییر برنامه بدون اطلاع و هماهنگی زبان آموز، کل وجه پرداختی در تاریخ اعلام شده از طرف آموزشگاه مسترد خواهد گردید.

11- در صورتیکه نمره زبان آموز کمتر از ۷۵ گردد، مردود (Fail) می­باشد و در صورتیکه نمره وی کمتر از ۶۰  (Low final) باشد یا دوبار در یک سطح مردود شود، زبان آموز Placement محسوب می­گردد و باید پیش از ثبت نام، برای تعیین سطح مجدد در آزمون مصاحبه شرکت نماید.

12- هر زبان آموز، حداکثر یکبار در دوره تحصیلی خود (خردسال، نونهال، نوجوان و بزرگسال) می­تواند در صورت قبولی از مرخصی تحصیلی استفاده نماید. در غیر اینصورت در صورت عدم مراجعه به آموزشگاه برای دریافت برگ مرخصی ترم پس از آن، باید مجدداْ تعیین سطح گردد.

13- هر ترم یک نفر از زبان آموزان کلاس که بیشترین نمره و بالاتر از ۹۰ باشد به عنوان Top student شناخته می­شود که برای وی 5 امتیاز از سوی آموزشگاه در نظر گرفته می­شود.

14-هر ترم در هر دوره (خردسال، نونهال، نوجوان و بزرگسال) با توجه به عملکرد آموزشی زبان آموز یک نفر به عنوان زبان آموز برتر شناخته می­شود.

15-هر ترم کتابی متناسب با سطح زبان آموز از طرف دفتر آموزشگاه معرفی می­گردد که زبان آموزان با خرید و مطالعه آن می­توانند در مسابقه کتاب شرکت نمایند، در صورتیکه نمره زبان آموز بیش از ۷۵ و بالاترین نمره در سطح مربوطه باشد برای وی 5 امتیاز در نظر گرفته می­شود.

16-هر ترم پس از برگزاری کلاس Writing (از سطح EL1 به بعد)، که در آن زبان آموزان با اصول مهارت نوشتن آشنا می­شوند، مسابقه Writingبرگزار خواهد شد که به بیشترین نمره این آزمون 5 امتیاز داده خواهد شد.

17-   آزمون Senior جهت اخذ مدرک آموزشگاه هر شش ماه یکبار (اسفندماه و شهریورماه) برگزار می­گردد. که متقاضیان آن می توانند با مراجعه به سایت آموزشگاه ثبت نام نمایند.